Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde upgradovat na W10

Ahoj..... potřeboval bych poradit jak upgradovat na W10. Zkoušel jsem přírodní cestu přes nabídku dole na liště....ale asi 3h se to stahovalo a na 99% se instalace zastavila a stála další hodinu. Pka jsem zkoušel ze stránek Microsoftu stáhnout jejich "Media creation tool" a upgradoat přes toto, ovšem jsem se opět zasekl, tentokrát na "vyhledávání aktualizací". Nevíte někdo nějakou jinou možnost, jak notebook upgradovat na W10? Děkuju :-)

z miestnych odporcov win10 si nic nerob....ziju v minulom tisicroci a aj winxp su pre nich nepredstavitelne omalovanky. Co na tom, ze novy OS nieje len GUI, ale je tam kopa inych vylepseni a podpory novych veci z 21. storocia...

Uspech upgradu zavisi od stavu OS, ktory tam mas teraz. Dalej si over ci mas vobec ovladace pre win10 pre tvoj ntb. nemas ovladace = neupgraduj, je to zbytocne.
Pokial mas problemy s upgradom, sprav si tam recovery win7, kde ti system bude v preinstalovanom cistom stave. a z neho skus upgrade. samozrejme, robime to kvoli prenosu licencie, inac to neurobis. ak to ani takto nepojde, tak je holt dakde problem a nikto ti nepovie kde. iba clovek co si k tomu sadne a zdiagnostikuje to.

pokial budes stale vyzadovat win10, tak skus cisty install, ale bacha ak mas recovery particiu, lebo prides o pristup na nu a tym aj o mnoznost instalu win7 nazad.

Rady se samozřejmě najdou:
Nepoužívej protézy od Microsoftu, které nabízí "jednoduchou" instalaci systému, které jsi neúspěšně zkoušel. Žádná instalace není jednoduchá.

Instalace za pochodu, kdy se stahuje obrovský balík dat a následně se instaluje, nemusí fungovat zcela korektně, stačí malá chyba a je vymalováno. Navíc, Microsoftí instalace čehokoliv trvají nepředstavitelně dlouho...

Na webu Microsoftu jsou ISO obrazy (32 i 64 bitů) instalačních disků W10 - http://www.microsoft.com/en-us/software-download/t echbench

Dokážou spolknout i product key stávajícího systému W7/8, který máš jistě aktivovaný...
Není nic jednoduššího, než si to vypálit na DVD, nebo kopnout na bootovací USB klíčenku (min 8GB).

Jo a zabudol som musis si tam na MS webe hladat download tool pro instalaci na jinem PC, takto doslovne to je uvedene. Vtedy nebude osahavat tvoj PC, ani vyhledavat aktualizace ci co, ale stiahne kompletnu offline instalacku.

P.S. ale ked mas W7 na recovery oddieli, tak si najprv zalohuj komplet recovery oddiel. Alebo skus najprv obnovit W7 z recovery na vyrobny stav, a z cisteho W7 potom update na W10.

Tu nejde o ziadne zastavanie ani odopieranie. IT v priemysle a velkych firmach musi byt funkcny a spravovatelny, nejake hranie s hlaskami stoji dokopy firmy miliony eur/dolarov/jenov/bananov. To su proste len fakty, nic ine. MS by mal tiez platit 15miliard $ pokutu za to ze vsetkych len ojebuje vkuse, jak VW v USA, za to ze vypustil 3gramy CO2 kdesi. MS uz sposobil vypustenie triliona ton CO2, tym ze ludom ide CPU na 100% cely den lebo W10 robi "udrzbu" :D :D :D Alebo prijebane nefunkcne update.