Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční notebook ASUS

Zdravím,
mám notebook asus K53S, tuším s operačním systémem Ubuntu. Do včerejška jel normálně. Ale dnes když jsem ho chtěl zapnout rozsvítí se na tři sekundy tlačítko napájení + tlačítka pod touchpadem (žárovka, numka a baterka) a poté se vypne. Ani obrazovka s logem se nerozsvítí. Obrazovka se vlastně nerozsvítí vůbec. '
Zkoušel jsem jak s napájením tak i s baterií (včetně vyjmutí + napájení). Dále jsem zkoušel vybít "kondenzátor" opakovaným mačkáním bez baterie a napájecího adaptéru. V poslední řadě jsem zkoušel odpojit SSD (pro neznalé pevný disk). Problém přetrvává.
Nemyslím si, že by to mohlo být napájením, ale spíš základní deskou a tu novou kupovat nechci a bojím se závratné ceny opravy.
Neměl někdo podobný problém a neporadil by mi? Děkuji.

No, už se včera jaksi nastartoval, první jsem si myslel, že to možná bylo z horka (před tím byl dvě-tři hodiny v tašce na slunci), ale nyní jak jsem ho zapnul, tak to vyšlo až na potřetí. A tak se ptám: může to být špatnou "malou baterií" (nevím jak se to přesně nazývá, prostě ta placatá, která je v podstatě startérem). Snad mi rozumíte. :)

Nerika sa tomu EC chip, v nom sa nic nevybiji a ani to neni ziadna baterie.
Notebooky maju tiez CMOS baterku, ale nevidim dovod preco by to kvoli nej malo startovat az na treti krat. Najskor tam mas nejaky HW problem/zavadu resp. blby spoj/kontakt, apod. Alebo kondenzatory menicov su uz naprd apod.