Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Editor textů do web stránek

Neví někdo o funkčním html editoru do stránek v php/JS? Potřebuji tam jen formulář "vybrat soubor" a nějakou textareu, v podstatě stačí primitivnost viz třeba zdejší vkládání příspěvků (nadpisy, odstavce, tlustě, vložit fotku...). Ideálně, aby to bylo jako wysiwyg editor nebo aspoň s náhledem. Nic složitého, ale nechce se mi s tím psát, jestli už někde leží funkční řešení, které si kdyžtak upravím k obrazu svému. Díky

Ideálně, aby to bylo jako wysiwyg editor

1) Dreamweaver
2) Visual Studio /2015

Jinak stací i :
1) Notepad++
2) PsPad (nejsem si jisty zda-li podporuje PHP)
3) Sublime Text III

Alternativa : PHP editor /UltraEdit