Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při instalaci WIN nefunguje USB

Ahoj, koukal jsem už na net, ale nikde jsem nenašel řešení. Při instalaci WIN7 nefunguje klávesnice ani myš USB, v BIOSu funguje. Dříve jsem to vyřešil starou klávesnicí PS/2 a po instalaci jsem musel šipkami kurzorem najet na instalaci ovladače desky a poté USB porty fungovaly. Starou klávesnici už ale bohužel nemám a nechci se moc spoléhat na redukci (v nouzi dokoupím).
Je zde možnost nainstalovat WINy na úplně nový PC s USB klávesnicí?

Díky

Co to je presne za HW? (zakl.doska).
EHCI porty standardnych chipset kontrollerov by mala instalacka W7 poznat. Pouzit tie pripadne nastavit v biose na ehci. Alebo dat instalacke ovladac (na zaciatku sa to da, ale ked nejde mys tak blbo :D)
P.S. mozes mat aj nejaku naprd staru instalacku. To je nejaky original?