Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přenes W10 na ssd

Čau, mám windows 10 nainstalovaný na hardisku 1tera rozhodl jsem se pro zrychlení windowsu a tak si ho chci dát na nové ssd je to 240 gb hyperx kingston. Můžu se zeptat jak na to? :-|

Kludne aj klonuj, ak by bol system nadalej pomaly, ci nestabilny tak cista instalacia. Vo vseobecnosti sa to sice neodporuca, ale mam za sebou desiatky klonovani a cistu instalaiu som musel robit asi 2-3x. Samozrejme je dobre vypnut potom niektore veci,ktore na SSD nemaju vyznam (planovana defragmentacia, indexacia, prefetch, disk dat do ahci modu ak nie je a pod).