Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde stahnout ovladace

Ahoj stahl jsem si program Driver agent, protoze kdyz jsem koukal do spravce zarizeni vsiml jsem si, ze tam mam vykricnik u Universal Serial Bus (USB) Controller. Tak mi nedalo a chtel jsem zjistit jestli nemam vice ovladacu co mi chybi nebo nejsou aktualni a naslo mi to toto :
http://driveragent.com/c/driveragent_results?hwid= 7c6b3f1b832cffa497a651508679b144&ref=-1
Doufam ze se vam to tam ukaze co za ovladace mi chybi nebo jsou out of date. Akorat nevim presne kde je stahnu.
Dik jako vzdy za pomoc .)

tak to si nevidel v Kauflande v reklame jednotka v čerstvosti a když som raz tam vide čo to predávaly, to rovno môžem vysrať hovno, zabaliť do nejakého hnedooranžového plastu, 30 rokov počkať a mám totožný makový závin... a o rožkoch ani nehovorím.

Jasny ale prave me ty 3.0 usbcka vubec nefungovaly tak jsem se chtel kouknout proc a nasel jsem prave v spravci zarizeni vykricnik u toho a nasel jsem na netu ze to nemam nainstalovany, ale jak to vyuziju jenom pri presunu dat, tak to nema smysl resit akorat to vyuziju kdyz budu davat songy do mobilu nebo neco na flashku skoda : )

Nic si nebudeš cucat z prstu. Po instalaci systému nainstaluješ všechny ovladače. Po čase se podíváš, které ovladače byly aktualizovány - všechny stránky s ovladači zobrazují datum poslední aktualizace. Pokud máš starší HW, tak velmi pravděpodobně už žádná aktualizace nebude. I kdyby ano, novější ovladače nejsou vždy lepší.

A taky by me zajimalo jestli ten usb 3.0 se vyplati vyuzit nejak treba u mysi nebo klavesnici. Ma to nejaky vliv ze rychleji bude snimat ta myska a budu o nejake milisekundy rychleji snimat muj klik nebo neco takoveho nebo to vyuziju jenom pri presunu dat

Uvažuj logicky - zasereš si disk dalšími 5 aplikacemi, které pravděpodobně budou spuštěny hned po startu a tedy zaberou kus paměti i výkonu procesoru - a systém na to zareaguje zrychlením??
A i kdyby se tam nějaké zrychlení konalo (a to si teda vůbec nedovedu představit), určitě nebude větší než 1 % - tedy to, co trvalo 10 sekund bude trvat 9,9 sekund. Jseš schopný to rozpoznat bez toho, že bys držel stopky v ruce? Anebo - jseš schopen rozeznat, jestli Ti hra běží místo 50 fps na úžasných 50,5 fps? ;-)

Tak ja myslel ze ten program je neco jako jednoduchy program na taktovani pc, ze si nastavim vyssi napeti a nasobic a pojede to rychleji samorzejme za to ze to bude potreba vic chladit, ale jak rikate je to na hovno tak mrdat : ). Me treba zarazi ze jsem mel zapnuty twitch a pritom hral firewatch. To je jedna super indie hra, ktera nedavno vysla a pri tom hranim me to minimalizovalo hru a napsalo ze mam malo pameti. Ale mam 8gb ramky to je malo na to abych sledoval na jedne obrazovce twitch a na druhe hral hru? Asi je problem v hw nebo nevim, ale nedavno jsem mel pc v oprave a typek jenom narovnal piny u procesoru, ktere jsem ohnul kdyz jsem nasazoval zpatky vetrak od procesoru po cisteni, ale rikal ze je vse ok, tak ja nevim kdyz se v tom nevyzna ani opravar pc a hw neni v poradku tak co s tim vyhodit? :P

Jak jsi došel k názoru, že HW není v pořádku? Máš v ruce výsledky nějakých testů (zátěžové testy CPU a GPU, výslekdy testu RAMek z MemTest86+, výsledky testů utility od výrobce harddisku, atd.) se slůvky "Failed"?
A ano, 8GB nemusí stačit.
Na taktování PC musí být potřičné vybavení, zejména odpovídající kvalitní základní deska, odpovídající RAMky, kvalitní a dostatečně dimenzovaný zdroj a hlavně nadstandardní chlazení. A přetaktovat tak, abys ten zvýšený výkon opravdu reálně poznal (tj. minimálně o 20 %), už je docela kumšt a někdy se ani nemusí zadařit. Rozhodně to nejde přes jednoduchou klikačku.