Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemohu spustit pc

Dobrý den, včera večer kolem 12 hodiny jsem na ném pc zapl vrácení do továrního nastavení(mám windows10 a chtěl jsem si takto pročistit pc). Dnes jsem se vzbudil a byli tam pouze 2%, ale jelikož jsem toto vrácení dělal už několikrát, tak vím, že to většinou trvá tak do 3 hodin. Vypl jsem tedy pc a nyní se tam objeví pouze reklama na procesor, který používám(objevovala se tam i normálně) a poté zčerná obrazovka. Tento proces se pořád opakuje. Zkoušel jsem se dostat do nouzového režimu přes F8, ale nejde to. Předem děkuji za odpovědi.

Je tam vela moznosti, mozes to skusit opravit, ked to nepojde tak to mozes skusit aj uplne nacisto nainstalovat nanovo.
Ked si potrebujes odzalohovat nejake svoje data z disku tak nabootuj najprv nejaky live linux (ubuntu.cz apod) a vykopiruj si svoje data na ext.disk apod. (ale budes tam mat aj nejaku moznost ze nainstalit to so zachovanim dat ci co, ked veris microsoftu tak sa to da aj risknut :)

já jsem právě šel do toho bootování a tam byl první možnost harddisk, tak jsem tam dal cd/dvd mechaniku na první místo a začal jsem rebootovat, ale ukazalo se mi tam nějaké efi shell version 2.31 a ja vubec nevim, jak se odsud dostat, mohu vam nějak poslat fotky? nebo nějak vam to ukazat?

Resp. stiahol si ten nastroj tam a potom postupoval takto?

Spusťte nástroj k vytvoření média.
Vyberte Vytvořit instalační médium pro jiný počítač.
Vyberte jazyk, edici a architekturu (64bitovou nebo 32bitovou) pro Windows 10.
Postupujte podle pokynů pro vytvoření instalačního média a po dokončení vyberte Dokončit.

Ak ano a nebootuje to, tak to medium potom asi neni uzavrete, uzavri ho v kamaratovom notebooku v nejakom vypal programe apod. Alebo ti nefunguje mechanika.

P.S. "a když se na ten disk podivam je tam jeden soubor" - to je uplne blbo, to ste vypalili uplnu kravinu.

Proste tie windows normalne nainstaluj nacisto. To ide tiez. Data uz snad mas zalohovane.
Mozes mat aj vadny disk alebo nieco, ale najskor sa furt len snazis o nejake mixy opravy so zachovanim dat, to proste MS urobit poriadne nevie, a nikdy nevedel, aj ked tie ich obrazkove kecy tvrdia nieco ine. Zvol si kdesi nova instalacia.