Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WiFi

Ahoj

Potřebuji poradit s Wifi

V práci máme PC. Internet je připojený síťovým kabelem do síťovky a tak nemáme na pracovišti wifi. (na telefony ,,, jak jinak)

OPS jsou wWindows 7

Co mám k PC připojit, aby to vysílalo ??
Ještě dodám, že PC je pod správcm.

děkuji..

Ověř si, jestli si totéž bude myslet i zaměstnavatel.

A mimochodem - ty si chceš do firemní sítě zařadit svůj router a lézt ze svýho mobilu přes firemní síť na internet? Pokud je správce normální, neprojde Ti to.

Teda to je flame :)
Myslel jsem. Že to jen rozšíří WiFi, která po podniku normálně je. Svojí tam samozřejmě nechci.

Mám přístup na firemní WiFi ale má dílna je dosti zastrčená.
Pracovně mi stačí PC a tak bych žádost o router obtížně vysvětloval.
Ovšem mám vlastní. Jen jsem nevěděl, jak to funguje.

Když nelze tak nelze. Budou dále u O2 dokupovat data jako o život :)