Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ktery ze 2 EIZO monitoru vybrat

Ahoj,

potřeboval bych poradit s výběrem monitoru pro nové PC které hodlám koupit v srpnu buď se NV GTX1070 anebo RX480 a účel budou primárně hry a filmy, plně mi stačí FULL HD jenom se nemůžu rozhodnout mezi :

https://www.czc.cz/eizo-ev2450-bk-led-monitor-24/1 63440/produkt

a

https://www.czc.cz/eizo-foris-fs2434-bk-led-monito r-24/157149/produkt

Hlavní rozdíly jsou v kontrastu, spotřebě, povrchu displeje - antireflex vs matný co jsem si tak všiml.

Díky moc za názory, jinak budget mám max 9000 a chtěl bych IPS v kvalitnějším provedení.

Je to v podstate jedno, nicmene dle EIZO je rada Foris herni a rada EV kancelarska.

Ja mam EV2455 (to je podobny monitor jako EV2450 ale s rozlisenim 1920x1200) a je i na hry paradni, takze pokud se ti Foris nejak moc designove nelibi, tak i ten druhy bude OK, ale proste ten Foris je definovan jako herni, takze jinak bych mu dal prednost, kdybych to chtel hlavne na ty hry.

Bohuzel, my v praci delame s grafikou a monitory, ktere se nekupovaly externe (se zarizenim) jsou 16:9. Manazerskym panakum (ty se bohuzel nestrili) to staci, tak to musi stacit i pracujici tride. :-/

Ano, sam mam to zminene EIZO, na doma to staci, ale i to je 6bit + FRC, takze na hry a na doma. \pokud chce clovek delat neco trochu seriozniho, dneska aby poridil monitor za 15K a vic. :-/