Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem restart pc pri spusteni hry

Zdravím,mám takový problem,
při nacitani hry WOT mi neco zapiska v pc a pc se restartuje u war thunderu mi to nedela.Nevite cim to muze byt?diky

GeForce GTX 570
Intel Pentium CPU G645 @2.90GHz
4GB RAM
LC Power LC6550 V2.2

vcera mi sly spustit vsechny hry normalne,a ted uz jenajede okno a kdyz se pripojim tak to zacne piskat nekde v pc a nasleduje restart,ale war thunder jde normalne. nemohlo by to byt zdrojem,ze neutahne grafiku,nebo neco takoveho?