Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reinstall Windows kvoli BSOD

Dobry den mam tu problem s ktorym sa trapim par hodin a vela for som presiel a nic. Reinstaloval som si Windows 7cku avsak ked som zapol, tak po urcitom case niekolkych minut mi vzdy hodilo PC do spankoveho rezimu a nedal sa prebudit nijako, len tvrdym restartom.. ako som postupom casu zistil, tak mam tuto chybu:DRIVER POWER STATE FAILURE ktora je sposobena ntkrnlpa.exe...Uz ozaj neviem ako sa to da vyriesit, ale chcel by som sa spytat, ci neviete, ci sa neda tento windows uplne vymazat tak, aby som mohol naistalovat novy windows, ktory mi nebude vyhadzovat tuto hlasku. Dakujem

Ale preistotu tam najprv nainstaluj ten windows uplne nacisto to znamena v instalatore Win sformatuj oddiel alebo zrus vsetky oddiely a Next, a potom nainstaluj spravne ovladace z webu vyrobcu zakl.dosky a grafiky pre spravny windows (davat pozor aj na 32bit a 64bit), a potom si v ovl.panely-energia povypinaj vsetky automaticke prechody do uspornych rezimov po X minutach (nastavis nikdy). Potom sa to stale uspava/vypina?