Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po rozebrání a složení notebooku nefunguje wifi

Dobrý den,
mám notebook HP Pavilion m6; 3,5 roku starý; win7. Jelikož se noťas docela přehřívá (i přes používání chladící podložky), rozhodl jsem se, že vyměním termopastu. Noťas jsem tedy rozebral. Musel jsem tedy odpojit několik drátků (mikrofon, větrák, hdd, zvuk) a taky odpojit wifi "součástku". Pastu jsem vyměnil, vše zapojil. Po zapnutí fungovalo vše kromě wifi. Na klávesnici mám tlačítko na wifi a to nereaguje (kontrolka nemění barvu - pořád svítí jako že wifi je vypnutá). Internet přes kabel funguje. Zkoušel tedy noťas několikrát rozebrat a zkotrolovat jestli je všude vše zapojené nebo něco není poškozené, ale nic jsem neviděl. Zkoušel jsem také několik reinstalací ovladačů bez úspěchu. Zkoušel jsem obnovit pc a také nic. Chtěl bych Vás tedy požádat o radu, co ještě můžu zkusit sám (nechci ho dávat na měsíc do servisu, protože se mi to nevyplatí). Děkuji předem za pomoc.

No a ta wifi karta (resp. karticka :) je v tom slote spravne zastrcena? Skusil si ju vybrat a znovuzastrcit? Neposkodil si ju nejak ked si z nej odpajal/pripajal anteny?
Skus odpojit baterku aj nabijacku na minutu, ale to si uz predpokladam robil. Skontroluj aj BIOS ci tam neni na disabled nieco.
V spravci zariadeni tu kartu vidis?

zastrčení jsem kontroloval, vyndal jsem a znovu zandal 3x, antény jsem ani neodpojil zůstaly připojeny celou dobu na kartě
BIOS jsem zkusil zapnout, ale vůbec se v tom nevyznám, tak nevím kde hledat

v zařízeních jsem našel "Realek PCIe GBE Family Controller" - Siťový adaptér, pokud je to ono, tak "zařízení pracuje správně" našel jsem tam taky "avast! Firewall NDIS Filter Miniport" - "Hardwarové zařízení nelze spustit, protože konfigurační informace (uložené v registru) jsou neúplné nebo poškozené. (Kód 19)"