Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přes router nejede internet.

Dobrý den.Máme pronajatý pokoj v rodinném domě, je zde wifi od UPC a za ni jsme koupili router od TPLink.Wifi jede všude kromě kuchyně.Sehnal jsem další použití router od TPLink a zapojil ho do LAN zásuvky v pokoji.Do LAN zásuvky vede ze spoda internet s toho nového TPLinku.Nastavil jsem jméno a heslo WIFI ,zabezpečení WWPA-PSK/WPA2-PSK.Prohlížečové nastavení routeru v pokoji jede bez problému ,ale pořád přes něj nejede internet LAN i WIFI píše BEZ INTERNETU.Děkuji za rady.

Wifi je bezdrátový signál pokud vím.Modem od UPC má i funkci WIFI ,ale je vypnutá protože nedosahoval signál.Místo toho tam je TPLInk kde jsou rozvedeny LAN do pokojů a navíc vysílá WIFI signál.Nyní jsem zkusil zapojit ten použítý TPLink přímo za upc a vše funguje.Takže se mlátí ty dva Tplinky.