Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samsung s3 mini nejde zapnut

zdravim.. asi po 4 mesiacoch nepouzivania telefonu samsung galaxy s3 mini som ho skusil opätovne zapnut ale mobil vobec nereaguje.. po pripojeni na nabijacku sa ani nezobrazuje ze by sa nabijal.. dakujem za pomoc

dobre dakujem.. musel som kupit novu baterku.. a este jedna vec .. mam teraz to s3 mini a tam sa velmi rychlo vybija bateria.. uskodilo by jej este viac keby ju davam nabijat nepravidelne ako napr z 50% na 80% ?