Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC sestava a RAM paměť

Ale já hraju jen 2 hry a to CS:GO cca pod 20 GB
World of tanks taktéž pod 20GB

Jsem typ hráče, který hraje pořád stejné hry a nejsem milovníkem nejnovějších her.
Kdybych měl někdy chuť zahrát si GTA V, tak si ho hodím na HDD, protože to rozhodně streamovat nebudu a nebude to podle mě takový problém, že nebude na SSD.
Ale děkuji za připomínku aspoň jsem si to ujasnil.

Hodím na HDD ? Ano,ale tam dáš nepodstatné soubory,ale jádro hry,všechny její systémové soubory se automaticky ukládají na systémový disk. Složka Program Files,ProgramData,Sytém32 a další v Users,tak 80% stejně skončí na SSD.