Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RX 480 - staci Enermax ErPRO80+ 400W?

system je i5-3450 @ 3.7 GHz, 3 HDD, ted jedu z iGPU

behem OCCT CPU stress testu jsem pomoci wattmetru ze zasuvky nameril maximalne 107 W.

zdroj je stary 4 roky, skoro celou dobu pohanel i HD 7850

kdyz jsem jeste mel to dGPU, meril jsem max spotrebu (ze zasuvky) a pri plnem zatizeni CPU a GPU jsem se byl schopen dostat na ~220 W

bude muj zdroj (dlouhodobe) stacit na mirne OC edice RX 480 s 8 pinem, az vyjdou?

no prave, to byla moje hlavni starost - nevim, jak si takove zdroje vedou po letech pouzivani

extremni zatezi vystaven ale ustavicne nebyl a pouzivam prachovy filter

rikal jsem si, ze system by vic jak 100 W i pri plne zatezi brat nemel a RX 480 OC by se mela drzet pod ~210 W prikonu, takze 310 W v nejhorsim pripade by melo byt ok, ne?