Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herný monitor

Zdravím, pred pár dňami som si konečne skompletizoval novú PC zostavu ku ktorej mi chýba už len monitor a potreboval by som teda pomôcť s výberom monitoru na gaming.

https://www.alza.sk/28-samsung-u28e590-d2863728.ht m
27-dell-s2716dg-d3756255.htm

Tieto 2 monitory sa mi pozdávali tak mi prosím skúste poradiť ktorý je lepší, poprípade odporučiť nejaký iný do 550€, vďaka.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

sedět u takového monitoru blízko se ti projeví časem zrakovou únavou až světloplachostí

Me "27" problém nedela na ktery jsem presel z "24", jiny nez "27" uz bych nechtel, tato velikost mi vyhovuje jak pracovne (MAC), tak i Multimedialne (sledovani filmu) i obcasné Hrani.