Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se sám vypíná/restartuje v průběhu aktivity(hraní her.při sledování videi a podobně)

Zdravím,mám problém s pc a to ten že se sám vypne a zhruba za 2 sekundy zase nastartuje a to v průběhu hraní či sledování videa/filmu .už je to asi zhruba týden co se toto děje(pc mám rok a nebyl problém).Problém se nějak pravidelně nevyskytuje stane se jednou nebo i víckrát za den.nebo vůbec,dokonce se občas stane že se takto vypne a zapne aniž by se stihl načíst windows klidně i 3x za sebou,nebo až po 5 minutách co se windows načte.Také pokaždé než se nastartuje zdeli mi zprávu že zdroj byl vypnutý jelikož byl nestabilní(anti-surge),proto bych se rád zeptal žestli nevíte čím je tento problém způsobený(podle mého názoru to bude zdrojem).

Vypni si v biose tu anti surge "ochranu" (ono to je skor kravina jak ochrana).
Ale zrejme ti tam zakmitava niektore napatie, zdroj alebo kontakty konektorov alebo nieco neni uplne perfektne
... skus trebars vytiahnut a znovuzastrcit vsetky napajacie konektory). Na doske je 8pin? Ak ano je zapojeny plne 8pinom a ne len 4pin?

windows 7,ovladače jsou přece podle komponentů....(aktualní).čip set nevím zvukovka integrovaná z zálkadové desky.nvím žestly vipnutí anti-surge ochrany v biose pomůže(nikde jsem to nevidel prímo pod anti surge ale podívám se)jelikož ten skoro ro co pc mám nebyl s tím problém a od te doby jsem nic vv biosu nenastavoval.

On může být problém jenom v tom Asusím nesmyslu, už ani na jejich fóru neprotestují proti vypínání Anti Surge. Někde dokonce tvrdí, že je toho hlášení zbavil novější BIOS, možná se tohle Asusu moc nepovedlo.

Tady jsme to už řešili, je tam i link na jejich fórum.
Kdo to vypnul, už si nestěžoval. Buď to pomohlo, nebo je možná bez počítače:)

Ale tak teraz nemozes uz dostavat hlasku o anti surge. Ked dostavas tak neni vypnuta.
Pisal som uz vyber a znovuzastrc konektory (mozes si aj prehliadnut kontakty ci nie su niektore zoxidovane), a otestuj ci je stale probelm, pytal som sa na 8pin ziadna reakcia, cital si to vobec?
Najskor je problem v zdroji alebo DC menicoch/kondikoch dosky. Alebo je mozne ze sa nieco prehrieva nejake dc menice apod.

no anti-surge hlášku nedostávám,ohledně toho přepojování a kontroly konektoru si nejsem tak jistý abych tam něco nepokazil,a tak jsem si s kámošem co mi pc postavil(od něj mam menší znalosti pc atd...)domluvil že se na to v podělí koukne takže se ozvu pravděpodobně v pondělí,jinak děkuji za vaší snahu mi pomoci a ještě uvidím jak to dopadne.

kamarád ti tedy v pondělí byl přepojil a zkontroloval kabely(zkorodované nejsou),komponenty taky zkontroloval a povídal že žádné povrchové škody nevidí(já táké ne).Ovšem pc se dnes zase vypnul a zapnul(problém přetrvává).