Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chyba při instalaci Windows 10

Dobrý den před chvíli jsem nainstaloval win 10 a poté jsem dal přeinstalovat do továrního režimu po dlouhé instalaci se nic nedělo měl jsem to furt na 17% tak jsem počítač restartoval a teď tam mám chybu "an operating system wasnt found. Try disconnecting any drive that dont contain an operation system press ctrl+alt+del to restart

Máš číst ta písmena a postupovat podle nich:

Prázdný USB disk nebo DVD disk (a vypalovačku DVD disků) s kapacitou aspoň 4 GB v případě, že chcete vytvořit médium. Doporučujeme, abyste použili prázdný disk USB nebo DVD, protože všechno, co by na něm případně bylo, se odstraní.

Na počítači, na který chcete nainstalovat Windows 10, zkontrolujte toto:…