Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno fujitsu - myš set lx901

Dobrý den,

mám asi měsíc fujitsu set lx901 (myš+klávesnice), myš najednou přestala fungovat, světýlko na myši bliká (konst.tak jednou za 2s),

restartoval jsem pc, přeinstaloval ovladače, dal nový baterky do myši -- nic, nevíte někdo co s tím je?

díky za odpovědi

Nejaky postup na nejaku resynchronizaciu s vysielacom najskor bude uvedeny v manuali k tej veci. Trebars musi byt pri tom ta mys zapnuta alebo to treba nechat blikat dlhsie alebo co.
Alebo je k tomu pripadne aj nejake nastavenie/tlacitko v ovladacoch co sa da zmacknut, genericke win ovladace v inom PC sa mozu pripadne spravat inac.