Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s pripojenim na internet pres wifi

Ahoj,

od vcera mam problem s pripojenim k internetu na sluzebni pc. Stale mi to pise hlasku, ze "incorrect PSK provided for network SSID."

Kdyz se zkusim pripojit pres kabel, tak dostanu hlasku, ze "local area connection doesnt have a valid IP configuration."

Heslo je urcite spravne, ale nasla jsem k te druhe hlasce nejaky navod, jak to opravit pres change adapter settings, ale je problem, ze v tom sluzebnim pc nemam administratorska prava.

Mohu se zeptat prosim, v cem je problem a zda ja sama to mohu nejak opravit? Predem dekuji za rady.

Martina

Chod do spravy sieti a bezdratove siete a tam daj zabudnut tu wifi siet a skus sa potom znova pripojit a davaj pozor ze pises urcite spravne heslo (daj si ho zobrazit ze ci je fakt spravne).

Co sa tyka LAN tak tam zavisi od toho ze jak je nastaveny router, a jak je nastavena IP konfiguracia v notebooku. Normalne je v PC vsetko na automaticky, a router ma poskytnut IP adresu.

Skus aj vypnut router a o minutu ho zapnut.