Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde spustit pc vyskyla se chyba

Zdravím instaloval jsem internet explorer a chtělo to restart ... tak sem p. Restartoval a nejde mi spustit pc. Ukaze se toto:Ordinální číslo 421 se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně urlmon.dll nalézt. Co mám delat ? Jde spustit pouze správce úloh díky
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

A instalacka WindowsXP sa da pozicat pripadne kdesi mozno aj stiahnut, ide len o to mat licencne cislo napr. kdesi na nalepke na PC apod. Aktivovat by to snad este malo ist, aspon cez telefon. (ale negarantujem, ja som mal vzdy XP s oem aktivaciou cez bios, takze som XP uz X rokov neaktivoval)

Ked nejde instalacka IE8 tak skus instalacku IE7.
Tvoj problem je ze si tam nacpal explorer ale mas stare .dlll subory, a novy explorer chce nove dll. T.j. nemal si tie Win aktualizovane spravne, alebo blbo nainstaleny ten IE, alebo si instalil IE pre iny Windows, alebo co.
Ked tam skopirujes nejaky starsi explorer.exe (skus trebars nejaky z instalacky XP vytiahnut z nejakeho .cab apod) tak snad nabehne aspon ten explorer.