Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezobrazují se komenty na Facebooku

Dobrý den, přestali se mi zobrazovat komentáře na Facebooku. Někdy se mi u příspěvku neukáže ani lišta abych mohl dát LIKE nebo tak. Nevidím ani staré komentáře jak u mejch tak u cizích statusů.

Zkoušel jsem aktualizovat prohlížeč, zkusit jiný prohlížeč, vyčistit cookies, vyčistit PC ba dokonce se přihlásit na jiném PC a problém přetrvává.

Zakládání nového FB nepřipadá v ůvahu.

Nevíte někdo co / čím by to mohlo bejt a jak to dát do kupy ? :)

vyčistit PC

typuju CCleaner?

ak jo typuju že jsi ho vyčistil natolko že ho máš čisté od malware...

použite MBAM a ADWCleaner, skontrolujte prehliadač a doplnky... ccleaner odinstalujte, pravdepodobne to už dodrbal natolko že formátovanie disku a čistá inštalácia OS je nutnosť...