Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení k internetu - nefunguje na některých zařízení

Ahoj,
z ničeho nic nám přestalo jít připojení na některých zařízení k internetu (mobily, tablety,..). Přestalo i na notebooku. Když jsem nastavil DNS ručně na notebooku na 8.8.8.8 tak zase začal jít, ale na mobilech stále nefunguje. Router máme "D-Link DIR-300".
Zde je nastavení routeru: " dlink.png "
Budu rád za každou radu.

D-Link DIR-300

starý géčkový krám. pomalá wifi, kvůli nízkému výkonu hw utáhne jen pár připojených wifikrámů.
u starších routerů bývá problém v napájecím adaptéru, který časem odchází - první to odnese wifi.

nastavit zabezpečení wifi napevno: wpa2 + aes, dát reset. kvůli některým hloupým mobilům pouze s americkou normou zkontrolovat vysílací kanál 1-11.
když se ochota připojit nezlepší, zajít do obchodu pro normální router.