Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Obnovení

Dobrý den, včera jsem obnovil noteboook Asus do továrního režimu.
Tím nejdelším způsobem.
A nyní se notebook jen restartuje, nejhorší je že nevím jestli pracuje nebo se jen restartovavá. Dostanu se do Biosu ale to je vše, když mačkám F9 nic se neděje.
Noteboook je v záruce, myslíte že je to moje chyba ?
Děkuji předem za odpověď.

Kliknul jsem na obnovení do továrního režimu v obnovení.Mám windows 10.
Udělal jsem to proto že jsem mněl staženo hodně her které jsem už nehrál a tak jsem chtěl počítač naprosto vyčistit.
Je to funkce přímo ve windowsu žádný program.

Mal si to uz rozosrate 10kami? Asi ano, tak podaj zalobu na MS o nahradu psychickej ujmy 10miliard dolarov, jak to robia amici, kua co sme menejcenny? :)))

V BIOSe si uz skusal defaults? Mas nastaveny uefi boot? Co to je presne za notebook? Stale mas moznost zobrat nejaku instalacku a nainstalovat tam spravny windows uplne nanovo.

Tie w10 tam boli uz od vyroby?
Skus mackat aj Fn F9. Aj F9. A v spravnom momente. Skus vybrat baterku aj nabijacku ak sa da na minutu. Alebo stiahni si instalacku W10 je to na MS webe, daj to na USB stick tym MS nastrojom, nabootuj, a budes tam mat aj moznosti obnovy na vyr.stav aj moznost cistej instalacie atd.
Do BIOSu daj load defaults a save&exit. Len preistotu.

Ano byl, baterka je napevno, nabíječku jsem vyndal. A v biosu nastavil defaults setting. Udělám ze sebe blbečka ale raději se zeptám. Když mâm product key v biosu. Najde mi ten key i nová instalačka ? A ještě opravdu děkuji za ten přátelský přístup.