Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s wifi, co s tím?

Ahoj, mám takový problém. Jeden den nám nešel net. Tak jsem router resetovala a znovu nastavila. Když natáhnu kabel, internet normálně jde na noťasu. K wifi se sice noťas připojí, ale píše to připojeno, bez internetu. Na jiných zařízeních wifi funguje. K jiným wifinám se noťas normálně připojí. Už nevím co s tím, používám hlavně wifi, kabel je dost omezující. Na noťasu je win 10. Věděl by někdo co s tím?

Vymaz si tu siet zo zapamatanych sieti (vo windows), a pripoj sa znova a zadaj znova heslo a spravne.
P.S. a samozrejme dobre by bolo napisat jak presne je to wifi nastavene, ci tam je DHCP povolene, WPA2 a spravne heslo, a pozret si na PC jaku IP to dostalo, v info o pripojeni v centre sieti.