Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno SFX nastavení cesty pro rozbalení

Ahoj, chtěl bych se optat jestli je možné, popřípadě jak nastavit do cesty k extrakci "napevno" podadresář (např. PROGRAM).

Něco jako C:\Users\JMENO_UZIVATELE\documents\Program
nastavím jako %userprofile%\documents\Program

Když však uživatel zvolí jinou cestu pro rozbalení např D:\Pokus tak bych rád aby se rozbalení provedlo do D:\Pokus\Program

Na stejném principu fungují "instalátory" z PortableApps viz portable CDEx

Je něco takového vůbec možné nastavit u SFX WinRaru?
Zkoušel jsem googlit bohužel bez úspěchu. Je docela možný, že se neumím správně optat.

Díky.

Hm zajímavé, tak sem přeinstaloval WinRar na aktuální verzi a už to funguje jak má. Jakou máš verzi?
Tuhle možnost jsem zkoušel nějakej čas zpět, ale bez úspěchu tak sem zůstal u toho, že sem zadával pouze

Názov zdrojového súboru -> tvoj.exe

což bylo funkční, ale soubory nesmí být ve složce. Zástupce se sice vytvoří, ale nefunkční.

Tímto tedy označuji za vyřešené, a díky za diskusi :beer: