Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nokia Lumia 930 - Koupit i když není nejnovější ?

Zdravím lidi, naskytla se mi možnost, koupit celkem za dobrý peníz, úplně novou nerozbalenou lumii 930, ale mám dotaz, jestli to i po těch letech má cenu.
Vždycky jsem jí moc chtěl, navíc s mobilními Windows jsem byl u své 920 více spokojený a to měla několikrát menší výkon než teď můj telefon s droidem, ale zase co jsem slyšel, od nějakého domácího radila, tak by se telefony, neměli kupovat starší jak 2 roky.
Což myslím, že 930 je.
Kdyby byla možnost koupit, nějaký jiný telefon s WM nebo W10m, který by byl tak hezky zpracovaný jako 930 tak bych do něj šel.
Co myslíte, mám ho vzít, nebo to jsou vyhozené peníze. (opakuji, s mobilními Windows jsem spokojený, takže bych nerad viděl názory typu, že by si nikdy nekoupili telefon jen kvůli tomu OS apod.)

Ja nevidím žiaden problém. Je to slušný mobil s dobrým výkonom (Snapdragon 800,Adreno 330,2 GB RAM,Windows 10...) čo je naprosto dostačujúci priam až ohromný výkon pre Win8.1 čo 10. Ak máte tú možnosť ho kúpiť za menšiu sumu tak neváhajte. Ja som tiež kupoval tento rok v marci LG G3 (čo je vlajková loď z roku 2014/04 a žiaden problém) B-)