Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přijem WiFi 2.4GHz g přes NanoStation Loco M2 + AP

Dobrý den, jedeme do kempu(za 14 dní). Mám doma AP netis(repeater na zahradě), a v kempu je špatný signál na wifi. Minulý rok jsem měl WL-5470AP + ext. všesměrová anténa jako RPT,ale bylo to pomalé. WiFi AP mají na střeše restaurace(směrovky). Šlo by přes LOCO M2 přijímat wifi v réžimu KLIENT ROUTER a pak si udělat AP přes netis? Šlo by ti? Díky

Neber to zle, ale tohle je normálně diagnostikovatelné. Doba dovolených, člověk vypadne z toho všedního stereotypního blázince někam do klidu a přírody ... a stejně má silnoou potřebu abstinenčně řešit svoji on-line závislost. Nejlepší je se na to během těch pár dní ... (_!_)