Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nizké FPS a slabý výkon

Dobrý den, dnes jsem vám psal jak jsem měl nizké fps při hraní na windows 10. Tak jsem se vrátil z5 na windows 7. A mám stejné FPS jako na windows 10 ! Nechápu to během hraní cska jsem měl skoro vždy 270 FPS teď ? Jsem rád, že mám 110. Vůbec nechápu v se mohla objevit chyba. Není to využití fyzické paměti ? Když mám zaplou hru tak mám fyzickou pamět na 5,47 to je 68% GB z 8. Využití procesoru okolo 15% Nechápu co se mohlo stát

Hru mám nastavenou tak jak byla předtím, a ani nevím jak se nastavuje grafika. Takže nevím v čem to může být skusil jsem i přizpůsobit windows na hraní her. Vše jsem vypl a stále mám na minimální detaily 60-120 FPS. Díval jsem se jen tak na youtube a ostatní mívají 200-300 FPS na minimum jako jsem míval já.

To sa neda smazat. Ked si uz instaloval chipset tak mozes preinstalovat tie dalsie, hlavne to vsetko tahaj a spustaj rucne, a ne nejakymi debilnymi utilitami.
U grafiky skusit rozne verzie, z webu vyrobcu chipu. Aj tu co si mal predtym.
A urob si benchmarky, ptz hru si nastavit evidentne nevies. Uz si si aspon pozrel jak mas nastavene AA a AF? Uz si obe veci skusil uplne vypnut?

Nemám to zavirované skenoval jsem to ani-malwérem. A ještě jsem zapomněl. Když jsem resetoval počítač. Tak se mi objevil nápis načítání windows... Asi se to seklo a pokaždé mi to hodilo na výběr ty opravy atd... dal jsem poslední úspěšné spuštění a poté jsem to tak 2x restartoval a šlo to

Vše je na minimum a vyplé... Tak jako předtím. Vyznám se v nastavení grafiky ve hrách a tam chybu určitě nemám. Už nevím co dělat. Jestli počítač dát do opravny nebo já fakt nevím.. Přeinstalovávat znovu windows by taky asi nebylo dobrý...

Pytam sa na konkretne nastavenia a ne na "vse". A aj na rozlisenie. To su konkretne otazky. Odpoved "vse je dobre" je hovadina, ptz keby bolo, tak by to slo tak jak predtym.
A ze si to skenoval nejakym antimalwerem este neznamena ze to neni zavirene. Instaloval si tam nejake kreky? Ak ano tak to zavirene asi je. Skus to znova a bez nich.