Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze stahovat z marketplace WP7

Ahoj, je tu někdo s Windows phone ? Nefunguje mi od včera stahování z marketplace a potřebuju vědět, jestli je chyba na straně Microsoftu, nebo někde u mě.

Chyba :

There is a problem with your Live ID. try again or sign with different Windows Live ID

Změna ID nepřichází v úvahu.

Dá. Přihlášení do služeb jako onedrive apod. funguje normálně.

Takže to bude opravdu na jejich straně zdá se. Jenže podpora žádná není, leda tak přes telefon. Nemají ani e-mail na který by člověk napsal a nahlásil nefunkčnost služby. Fakt amatéři.

I kdyby update byl, nijak mi to nepomůže. Nelze stahovat nic.

Nemůžu za to, že jediný telefon s hardwarovou klávesnicí měl zrovna windows phone. Bohužel. Na desktop mi windows nesmí, ale čekal jsem, že aspoň na telefonu to bude v pohodě.

chybička je na Tvojej strane,original microsoft market place for win mobile už funguje len pre wp8/8.1/10,pre wp7 si musíš stiahnuť alternatívny sťahovač a vyhladávač aplikácií pre wp7 z windows codeplex......alebo,pokial je to možné,upgradovať os v zariadení na wp8....

To je nesmysl. Nefunguje to jen teď. Logicky žádný "alternativní stahovač" stáhnout nemůžu, když nemůžu stahovat.

Marketplace je jediná aplikace přes kterou se dá stahovat a je v základu. Žádná alternitave není, pokud ovšem člověk nemá nějakou custom ROM.

Píšu, že mi to nefunguje dva dny, Ne že to nikdy nefungovalo !