Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vhodný notebook

Zdravím :)
Potrebovala by som poradiť ohľadom notebooku. Nie som nejaký profík, tak si radšej nechám poradiť.

Zháňam nejaký lacnejší, do 400€. Neplánujem na ňom hrať najnovšie herné tituly, no potrebovala by som, aby utiahol aspoň Sims 4, nejaké tie 3D MMORPG, poprípade conter strike. Sem tam pozrieť nejaký film.

Na značke nezáleží, no windows nech je aspoň 8.1 :)

Ďakujem za odpovede.

Ony v podstate vsechny 3D hry dost topej, takze na levnejsim notasu to sice rozbehas, ale jak se to bude neprimerene zahrivat, tak se to rychle opotrebuje a obvykle to konci dva dny po skonceni zaruky. Uzivatele pak breci, ze po dvou letech maji kupovat zase notas, ale kdyby koupili drazsi, tak jim vydzi dyl nez dva ty levne.

Notas vyjma 4kilovych del s poradnym chlazenim za husty prachy proste nejsou na hry dlouhodobe stavene. A samozrejme plati to, ze cim levneji, tim se na chlazeni vic setrilo. Mimochodem vsechny Intel procesory s U na konci znamena, ze jsou hodne setrive a diky nizsi spotrebe je mozne vic setrit i na chlazeni, coz vyrobci s oblibou delaji a kdyz se podivas na ceny tak to tomu odpovida.