Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc při výběru notebooku

Dobrý den,

obracím se na Vás s prosbou výběru o pomoc při výběru notebooku. Sháním ,,herní,, notebook v cenové relaci kolem 25000 s DPH.

Ano, četla jsem už spoustu odpovědí na téma herní notebook s tím, že je to blbost. Bohužel pro mě ne. Mám kvalitní PC sestavu, tu však nemám kam dát, takže zůstává doma. Proto prosím, informace typu, že herní notebook neeexistuje si nechte z cesty. Já s Vámi totiž souhlasím, ale situace je, jaké je a já si k Vám přišla pro radu, jako k lidem, kteří tomu rozumí. ;)

O co se mi tedy jedná?
Sháním ntb na standardní kancelářskou práci, multimédia (filmy, hudba, atd) a tedy i hraní her (převážně mmorpg - BDO a LoL).

Velice děkuji za jakékoliv rady :)

Přeji krásný den !

Ta I5 si solídne poradí s velkov vätšinou hier,... myslím že ak to nemáte na jiné náročné používanie iba najme pre hry, tak I5 stačí... (možno malý rozdiel bude v pár najnáročnejších hrách)..

porovnanie procesorov:

http://www.notebookcheck.net/Intel-Core-i5-6300HQ- Notebook-Processor.149424.0.html

http://www.notebookcheck.net/Intel-Core-i7-6700HQ- Notebook-Processor.149420.0.html

vo výsledku myslím že pri 95% hrách nerozoznáte vôbec žiadny rozdiel