Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze nainstalovat Windows 10

Zdravím chci si nainstalovat Windows 10 dokud to jde.Už jsem pro to smazal i spoustu blbostí aby se mi na notebook vešel.Na jedné stránce mi bylo řečeno že by mi měl jít Windows 10 tak jsem to šel nainstalovat.A všechno v pohodě až na displej kde to napsalo že je nekompatibilní s Windows 10.
Notebook je starej asi 5 nebo 6 let.Parametry Notebooku jsou zde:
Procesor:Genuine Intel 585 2.16GHz
RAM: 2,00GB
Windows ted mám 7 Home Premium a 32bit
Grafika:Mobile Intel 4 series Express Chipset Family
Můžu nějak Windows 10 nainstalovat?
Stahoval jsem ho odtud:www.microsoft.com

Počkej,asi takhle,neříkám,že Visty jsou špatné. Sám je mám na jednom stoláku a přepisuji přes ně videokazety. Ale v noťasu,v tom zmiňovaném,byly nainstalované na novém. Přeskočím 8 let a věř (nemusíš) desítky tam jedou lépe.

To neni ziadna rada z casopisu (ziaden caspis som nevidel 20rokov, tie debiliny co tam pisu novinari s nulovymi znalostami ma fakt nezaujimaju), superfetch bol vo viste problematicky, indentifikoval som ho ako zdroj toho co ma sralo (zaplnalo to ram na max a hrkalo furt s diskom), a vypol som to. Viem aj co presne som vypol a ze mi to je nahovno. Normalny prefetch stale funguje.

Co teda vlastně znamená "displej" v týhle hlášce že není kompatibilní s Windows 10?Furt si tím nejsem jistej.Jakože je grafika nekompatibilní?Nebo je špatná obrazovka?K Notebooku mám připojenej monitor kvůli tomu že je obrazovka notebooku rozbitá.Kdysi jsem tu psal že na obrazovce jsou takové černé puntíky a kolem nich je to zelené a nyní je to různě po obrazovce tudíž obrazovka notebooku není používatelná proto mám k ní připojenej monitor.