Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SEO - google nákup hledaných výrazů

Dobrý den, kdys se od jedné společnosti daly koupit počty hledaných výrazů a "okolí" například poručil jsem si "truhlářství" a oni my poskytli výstup ve stylu: truhlářství, bedna na zakázku, dřevo, práce se dřevem - a ke každému počet vyhledávání. Vypadá to, že firma již neexistuje nebo se přejmenovala - prostě ji nejsem schopen nalézt, stejně jsem tam kupoval jen dvakrát. Nevíte někdo kde něco takového splašit? Idálně výstup z google, ale nikde jsem neviděl, že by něco takového prodávali. Hezký den.

Vo vyhladavaci predsa.
Vysledok hladanie slova truhlarstvi.
Približný počet výsledkov: 385 000
Vyhľadávania súvisiace s dopytom: truhlarstvi
truhlářství praha
truhlářství praha 4

truhlářství praha 9
truhlářství miček

truhlářství praha 6
truhlářství plzeň

truhlářství marek
truhlářství praha 10

Jestli máš na mysli, že potřebuješ udělat linkbuilding nebo upravit klíčový slova a optimalizovat SEO (hádám, protože moc nerozumim tomu, co píšeš), tak máš na výběr celou řadu firem, který se tim zabývaj a přesně jak píšeš, hrozí riziko, že najednou zmizej. Zabývá se tim kde kdo a je to celý tak trochu magie... Já jsem si dělal svoje SEO sám, ale PPCčka jsem si nechal udělat od kamaráda z MediaUnit a dělaj tam právě i linkbuilding a SEO, tak je můžeš zkusit kontaktovat a potat se na cenu, pokud jsi pořád nenašel motivaci k tomu, aby sis to udělal sám :-)