Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Asus F3JC Zvuk

Dobrý večer, mám tento notebook mám na něm windows xp (zkoušel jsem i windows 7)
A jde tu o to že zvuk mi nejde i po nainstalovaní ovladačů, pokuď do jacku na sluchátka něco zapojím tak zvuk jde, ale z notebooku a né ze sluchátek, zkoušel jsem už hodně ovladačů, i přeinstalovat windows a stále nic, nevíte co stím ? Někdo mi řikal že jsou prohozené konektory v notebooku, ale moc tomu nevěřím tak se tu ptám.
Děkuji za všechny rady a typy.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Nic takového ve zvucích nemám možnost vypnout to detekování, jinak zvuk jde jen když něco zapojím do jacku kde jsou sluchátka, neboli by tam měli být, když dám mikrofon do druhého jacku tak normál mikrofon najede, ten zvuk prostě jinak nehraje, po zapojení např sluchátek,rozdvojky do jacku kam patří sluchátka,repráky funguje zvuk z notebookobých reprákách, takže tak, a šlo by to nějak narovnat pokud to je tím konektorem ?

Pytal som sa co mas v spravci zariadeni, co mas v ovl.panely-zvuky. Nie si schopny odpovedat na jasne polozenu otazku?

Ked to je realtek HD Audio, tak sa to da nastavit v ovladacoch. Ked je to nieco ine, tak to mas sem napisat.

Ked jack sviti tak je to zaroven aj SPDIF digitalny opticky vystup.