Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blbne mi internet

Ahoj,
Mám notebook a dřív jsem byl připojený na internet kabelem. Teď je to asi týden co jsem připojený na wi-fi, ale nejde to úplně dobře.
Posledních pár dnů to vždycky vypadne a nedá se k síti připojit. Během toho výpadku se z ostatních zařízení na wi fi můžu připojit.
Někdy ten výpadek trvá i třeba půl hodiny a pak to 10 minut šlape a pak znova. Zkoušel jsem síť odebrat a znovu se připojit, restart atd. Když mi síť vypadne zobrazí se mi dole ikonka signálu s hvězdičkou. Jestli někdo ví co s tím budu rád :) Už mě to vážně štve :/
Díky

Tak na tu hviezdicku klikni ze jake vidis siete, vidis aj tu svoju? Co je u nej uvedene ze si pripojeny? Asi ne, lebo hviezdicka je odpojeny.
Nastav na routri napevno WPA2 PSK, ne auto.
Moze to byt aj tym ze je zaruseny ten kanal, skus na routri nastavit iny kanal.