Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Herní" notebook za 16 000,-

Zdravím, chtěl jsem se zeptat jaký notebook je nejvhodnější k hraní her s cenou do 16 000.
Těch grafik, procesorů atd. je tolik, že se v tom nevyznám :(

Popřípadě jaké hry si na notebooku v této cenové relaci můžu dovolit.

Děkuji za odpovědi...
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

jaký notebook je nejvhodnější k hraní her s cenou do 16 000.

• Je mi lito, ale bojim se ze NOVY NTB v na této cenové hranici nekoupis.
• V takové cene, dosahnes hrani mozna i horsi kvalitou her jako na tabletech "Android/Apple". /kde nekteré hry uz se priblizuji kvalitou herni konsole.

*TiP Neco jiného by byl Desktop, kde nejlevnejsi by sel mozna s CPU AMD + Crossfire, nebo cenove stejné, nebo mozna i levnejsi i3 + GPU stredni tridy, ale to zalezi na tvém/uzivatelove uziti, ci jeho podminek.

To je napad mu rict at si koupi 2 graficky karty, bravo radce !!

• Neni tak dlouho, jsem bratrovy byvalé kolegyne, ktery mel opravdu velmi maly financni limit, chtel Upgrade pro své PC, které mu chybelo trosku toho vykonu na naké té hry.
• Jelikoz byl na APU A10 78xxK na mATX s 1x volnym slotem PCIe, jsem mu dokoupil Grafickou Kartu AMD R7@250, sestave jsme pridali + 15% OC CPU, kde je stale na nizké spotrebe a pri hrani si spousti profil "Crossfire", u her co hraje je kompatibilni, s cena vykon je spokojen a vysloto na par slupek (kdyz si vemu ze chtel prejit na Intel i3 + GPU, tak ho to vyslo podstatne levneji). Zadné 2 karty se nekupovali..

16.000 je na hrani malo, ikdyz budeme mluvit o nejakem hrani jako nouzovce s nizkyma detailama, tak furt zbejva to, ze vyrobci proste musi na noteboocich za 16K sestrit a to i na chlazeni, takze se to bude prehrejvat a casem takovej notas zlikvidujes, takze budes za dalsich 16K potrebovat zase novej.
No a onehda jsem tu daval odkaz na Asus ROG, kterej zadny herni delo taky neni, ale preci jen je robustnejsi a koukal jsem, ze nejlevnejsi verzi maji uz za 24K, takze bys v podstate usetril.

Jinak pokud si nedas rict, tak Asus, MSI, Lenovo, v ty cene do 16K asi nejlepsi jeden z tech. Jestli zvolis mensi 15" displej nebo vetsi 17", je na tobe.