Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Backup sql database na počítač v lokální síti

Zdravím,
chci se zeptat jestli jde backupovat sql databaze na jiný počítač v síti.
Teď to mám takto : backup database xxx to disk='c:\zaloha\2007-05-30.bak'
Backup se provádí přes Job Agenta v určitou přednastavenou dobu.
Jde to ale udělat aby se to ukládalo na jiný počítač v síti než na server ? Díky

Tak vám teda pěkně děkuju, nastavil jsem tam účet u Sql Serveru a teď Sql server nemůžu spustit. Dá se to nějak opravit. Píše mi to : V počítači Local Computer nelze spustit službu MSSQLSERVER.

Je sice pěkné, že nám děkuješ, ale je vidět, že vrtáš do něčeho, o čem moc nevíš :-(
Vytvoř si účet, který může do sítě a bude mít dodtatečná práva, nastav mu rozumjné heslo a v budoucnu to heslo neměň, jinak službu nespustíš.
Spust si Services.MSC a pro spouštění služby SQL serveru zadej to jméno a heslo.
Samozřejmě to můžeš vrátit zpět na účet system...