Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet do 4000 Kč

Dobrý den, chci koupit tablet pro manželku na mateřské dovolené. Cenou by jsem se chtěl vejít do 4000Kč. Jaký tablet by byl nejvhodnější - použití: youtube, prohlížení fotek a videí, FB, email a hlavně brouzdání na internetu. Rozhoduji se někde mezi těmito produkty - Lenovo Tab 2 A8-50, ASUS ZenPad 8", ASUS Z380M-6B031A - 8", Acer Iconia One 8 a HUAWEI T1 8". Slot na SIMku to mít nemusí, WiFi stačí. GPSku by ale mít mohl. Děkuji za radu. Hezký den.

To LENOVO 2 tak jako HUAWEI ma en 1Gb RAM (coz je podle mne na tablet pod Android ukrutne malo), no, ten ASUS s Mali-T720 MP4 bude asi z uvedenych nejlepsi + 2Gb RAM.

*Alternativa
Osobne, zduraznuji osobne bych zakoupil : https://www.alza.cz/accent-tb890-d3852908.htm?cati d=18855186
• Oproti uvedenym tabletum je v IPS FHD /presneji 1920@1 200, opravdovy OS Windows, coz muze byt problém, zdali vyzadujete ANDROID (ktery je zrejme pro manzelku jednodussi na ovladani)
• Myslim ze ADROID neni spatna volba k vasemu uziti. /zkratka chce neco mensi na zmrknuti nakého filmu ci serialu, mensi hru ci krizovku, k tomu Windows nepotrebuje.

Kybych bydlel v Ceské Republice, tak bych zrejme s temy 4.000 sel do Bazaru/Zastavarny a koupil si nejaky vykonejsi model s "10" palcovym zobrazenim :-)

Manželka nechce větší tablet, měla 8" a naprosto jí vyhovoval (bohužel zaúřadoval synek a je po něm). S Androidem je poměrně sžitá (tel., předchozí tablet) tak do Windows asi jít nechci.
Děkuji za radu. Mrknu i na tu bazarovou nabídku.