Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozbitý "display" u notebooku

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda-li dokážu vytáhnout data u notebooku, který má rozbitý display.Vypadá to, že jinak funguje normálně. Notebook je starší verze, tudíž si myslím, že oprava či výměna je už zbytečná. Napadlo mě propojit notebook s TV, ale bohužel, nemám možnost připojení HDMI kabelu u notebooku.

Předem děkuji za odpověď

Děkuji Vám za rady. Ještě mě napadla jedna možnost, zda-li jdou propojit jakýmkoliv kabelem dva notebooky (jeden z nich ten nefunkční) a to bez toho, abych musela instalovat programy nebo vytvářet domácí skupinu?