Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC na gaming

Ahoj není to dlouho kdy mě začaly bavit survival hry jenže můj notebook už nestíhá hry typu ark,the forest atd a tak bych se chtěl zeptat jestli je reálné sestavit nějakou pc sestavu na tyto hry občas bych na tom chtěl hrát gta V,dark souls 3 a novější hry nejlépe do 20K i s monitorem bez windowsu kdyby to nevycházelo tak klidně do 25K ale s monitorem víc už do toho nedám the forest byc hchtěl hrát na nejvyšší detaily ve full hd a ty ostatní hry jako gta V třeba na ty co jsou pod ultra.Předem děkuji všem za odpovědi

i když jsem je už trochu přesáhl :-D

• Sak on si doplati neboj. (tech 900Kc za 16Gb v DUAL-CHANEL uz ho snad nevytrhne)

A na jaké detaily to dá třeba to Gta V?

• V jakém rozliseni FHD ? Na plné../obdobne jako GTX@970 v FHD , v 2K priblizne jako GTX@980

ale 8GB bude jeste dlouho na hry stacit

• Ulà Ulà pomalu priteli, u nekterych her, uz jsem vic a vic u hranice 8Gb a to v FHD, hlavne u her ve 3D nebo i nekterté novejsi pod DX12 (nebo spise jeho nativni verzi). /netvrdim ze nestaci.

jenom nepotvrzený spekulace že budou

Hadat se o tom s vama nebudu protoze to nema cenu, ani vam to vyvracet nechci, nad hranici 8Gb, kdyz jsme zkousely BENCHMARKy na Nvidia Surround/Efinity/2K/4K, tak tech 8Gb mrkalo jak hovno na trenky.
(holt radeji pockam az vam to napisou na DDWord nebo PCTuning, jinak zase bude 10 strankové vlakno :-) )