Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako je mozne ze MS Office Pro je za takuto nizku cenu...

Na ebay mozu byt kludne kdejake nefunkcne alebo polofunkcne, apod, ked to je divne tak to nekupuj. Na ebay som raz kupil napr aj xenon vybojky akoze s napisom philips a bol to fake, farba a svietivost bola ako cinsky srot za 3eura, a ne ako philips (mal som predtym originaly tak viem jak maju svietit). Samozrejme som ich vyhodil, proste ebay ber ako cinske trziste.

Kamarád v přepočtu za 600,-Kč koupil na eBay MS Office 2016 Professional Plus. E-mailem mu přišel kód, ten zaregistroval ve svém účtu Microsoft a zatím vše funguje. Když ten kód zkoušel hledat na webu, zda nejde o nějaké "profláknuté" číslo, tak nenašel nic.
Ale kdoví co bude za čas, jestli třeba MS sám tyto pochybné licence nezablokuje. A reklamovat to bude těžko, pač fakturu nemá, jen by dokázal převod peněz přes PayPal.