Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čeština do klávesnice na L 640

Zdravím,prosím nejde mi stáhnout čeština do klávesnice na L 640,přičemž nedávno vše fungovalo,ale při posledním buildu to nejde,pokud dám stáhnout češtinu,spustí se stahování,ale po chvilce nastane hláška vyžaduje pozornost,zkrátka nejde navrhování textu,zkoušel jsem několikrát,jak toto pořešit?Děkuji.

Taky mi to blblo. Vyřešil jsem to vrácením na 8.1 a znovu instalací stable buildu W10M.
Origo appka od MS na navrácení na 8.1 je ke stažení zde.
• Spustit
• Připojit mobil k PC, přes USB
• Odklikat a stáhnout last 8.1 build
• Provést instalaci na mobilu
• Po dokončení stáhnout app pro stažení W10M
• Provést instalaci na mobilu
• Po dokončení nechat updatovat appky a stáhnout klávesnici

Je s tím pár hodin sraní, ale pak mi to fungovalo. Jendodušší fix jsem nenašel.
• Jinak samozřejmě provést zálohu, všechna data a nastavení budou smazána.