Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaseknutý bios?

Zdravím měl bych takový problém, chci se nějak dostat při spouštění do biosu ale po "mačkání" delete (což je u mé základní desky bios) bios nereaguje ani když mačkám f9 nebo cokoliv jiného a potom asi po 2 minutách mi normálně naběhne windows.. jako by se mi ten počítač v tom okamžiku sekl a nereagoval. moc díky za každou radu. pro info toto je moje základní deska GA-P75-D3

A ked nemackas nic tak to tiez caka 2minuty?
Je mozne ze to caka na nejake vadne/blbo zapojene SATA/USB/apod zariadenie, alebo xy inych moznych pricin. Moze byt aj ze to uz bootuje a problem je az v bootloaderi windows, overit sa to da odpojenim HDD, potom sa aj dostanes do biosu garantovane.