Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem viber zakladnej dosky

dobry den ktora Zakladna doska je lepsia ( alebo ktoru si mam racej kupit cena max 250€ ) Procesir i7-6700K (socket 1151) , ASUS ROG MAXIMUS VIII HERO alebo MSI Z170A GAMING M7 .

alebo lacnejsi variant MSI Z170A GAMING M5 , MSI Z170 Krait GAMING 3X ( Graficka karta bude ASUS GeForce GTX 1070 Founders Edition )
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

• S radou ASUS ROG MAXIMUS mam velmi dobré zkusenosti ( MAXIMUS jsem zvolil jako zaklad na mé MIKRO HERNI PC /s prehledem zvlada i OC + WaterCooling), zakladni desky zakupuji jedine <ROG> rady, vytecné i na Extrem OC, kvalitni osazeni (made in JAPAN) i jeho chlazeni, celkova stabilita, urcite z casti diky kvalitnimu DiGi+VRM .

• Prekvapi i kvalita AUDIO /SupremeFX. VIII uz maji i USB 3.1 (s rychlosti 10Go/s)

• Uz i samotna zakladni deska, Typu Maximus, Impact, Formula etc nesetri a tech vrstev je tam nekolik /nezohyba se, jakou u ZD nekterych rivalu.
BIOS a jeho nastaveni/moznosti, je opravdovy raj pro milovniky Overclockingu (samozdrejmùe ma i moznost LN2 Mode) :-) /nekteré typy nabizi i ciselny DISPLAY, ten jde vyuzit jak u ruznych etap OC, tak treba na sledovani teploty CPU ci chybovych hlasek. Ale to uz sou takové + navic, za které si osobne treba rad doplatim.

• VII Formula/tusim ze neplati pro HERO je opravdu myslena i na WaterCooling, byla by skoda toho nevyuzit /III Formula ma CrossChill [BLOK] /vodni hybridni chlazeni.
Tady jde videt jak to vypada na AIR a WATER Coolingu : http://vonguru.fr/wp-content/uploads/2016/01/cross chill-copper-demo-1000x674-742x500.jpg
(ten OVLADACI panel ROG, uz je u nektery modelu pribalem se zakladni deskou)

• Co dodat, LAN je "1 Gbps" (plati jak pro HERO tak i Formula) http://ark.intel.com/products/82186/Intel-Ethernet -Connection-I219-V, WIFI kartu ma také kvalitni podporuje jak <2.4GHz> tak <5GHz> pasma. /jestli ji budes zakupovat, tak tak u toho Wifi, az tu antenku budes prisroubovavat, davej si pozor na ty koliky, oni jsou takové citlivejsi na konci, tak pokud mozno s tim moc neskubat. (jinak ta antenka je jak na WIFI tak i na Bluetooth).

*Sice, neni to to nejdulezitejsi, ale mam rad také jejich vybavu, zkratka to, co je s tou zakladni deskou pribaleno od nakych samolepek, tak STATA konektroy, info stitky etc etc :-) /ale to se tyka spis takovych zvrhliku jako ja..
[img=https://www.asus.com/media/global/products/YsluG7u6yOiBRbhs/NNA4wltweEwcc9vg_setting_000_1_90_end_500.png]https://www.asus.com/media/global/products/YsluG7u 6yOiBRbhs/NNA4wltweEwcc9vg_setting_000_1_90_end_50 0.png[/img]