Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chyba po instalaci ovladače grafiky.

Pěkný večer lidi všem, mám problém s tím, že jsem před chvíly odinstaloval a nainstaloval novější verzi AMD driveru na mojí GPU. Drivery jsem stáhl z oficiálních stránek acer.com, kde jsem navolil svůj notebook a stáhl ovladače. Všechno funguje až na jednu věc, nedostanu se do catalyst control center. Vždy když se do něho chci dostat vyhodí to hlášku viz screen -> tdSF.
Už si nevím rady a za každý nápad bych byl velmi rád. :)

Este som take nevidel, ale pravdepodobne si odinstalil toho viac, alebo to nejak blbo nainstalil.
Restartoval si Win po tom odinstale? A po tom installe?
Skus restart, ked nepomoze tak to zas odinstalit, restart win, a az tak nainstalit novy., a potom restart.
Inac by som musel googlit a sa mi nechce teraz :D

Vzhladom na to ze indicka anglictina je len pre hardcore povahy, tak v skratke to tu napisem: odinstaluj ovladace pre obe grafiky amd aj intel, a nainstaluj ich obe aktualne z webu vyrobcu notebooku.
Ja osobne si myslim ze neni treba ani nic odinstalovavat, len proste stiahni a nainstal ovladace pre obe grafiky, aj intel aj AMD.

Moc děkuji za tvé odpovědi. Problém jsem už vyřešil, kdyby se s tím někdo setkal problém jsem vyřešil takto:

1. Správce zařízení -> odebral jsem grafické ovladače, mám dual gpu, takže jsem odinstaloval obě, následně jsem tam neměl zobrazenou ani jednu
2. Restart -> po restartu jsem šel zpátky do správce zařízení a neměl jsem stále zobrazenou gpu (myslel jsem že se mi po restartu hned nainstaluje, mýlil jsem se)
3. Windows update -> spustil jsem windows update, který následně našel chybějicí drivery, postahoval, nainstaloval co update našel, následně se už grafika objevila v správci zařízení.
4. Restart
5. Instalace samotných gpu driverů -> Nainstaloval jsem drivery gpu, včetně chipsetu. (První chipset, pak gpu)
6. Restart
7. Problém vyřešen, CCC normálně naběhl.

Díky, můžete lock. :-)