Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkční flash disk?

Chtěl bych prosím poradit...Chci zapojit flash disk a když kliknu na něj,tak mi to hlásí,že není zformátovaný.Zkoušel jsem všechny možnosti poradce při potížích,ale stále nic.Flash disk mi běžel v pohodě,ale jakmile jsem přeinstaloval win xp,tak od té doby nejde.Udělal jsem nějakou chybu při instalaci?

Takže flash disk se v systému objeví? Má přiřazené písmenko? Lze na něj kliknout pravým myšítkem a naformátovat jej?

Pokud ne, klikni na Tento počítač pravým myšítkem, v kontextovém menu dej Spravovat, pak vyber vlevo Správa disků, zruš původní oddíl, vytvoř nový a naformátuj.

Pokud ani to nezabere, je možná flashdisk mrtvý...