Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Crash systému (??)

Zdravím,
dnes jsem na pc jako obvykle pracoval/hrál a objevila se modrá smrt. Po následném zapnutí se systém nenačetl a obrazovka začala problikávat černě a šedě. Pokoušel jsem se otevřít BIOS, ale ten také nereaguje. Pokud se někdo s tímto problémem již setkal, prosím, napište alespoň příčinu, v lepším případě řešení problému.
Předem děkuji.

Zobrazí se informace o zakládní desce a možnosti pro otevření BIOSu/Q-flash (coz bohužel nevím co je), ale žadná s klávesových zkratek nic neotevře ani nespustí, potom se načíta windows (symbol a načítací kolo, mam W10) a teprve poton se objeví problikávání. GK máme vcelku novou a neměl jsem s ní žádné problémy.