Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Napájení USB i ve standby režimu

Čau,
chtěl bych někoho zkušeného poprosit o radu. I když vypnu PC, USB stále napájejí vše připojené a už mě to se*e. V BIOSu jsem nic nenašel a myslím, že tam na to není ani jumper. Jak to vyřešit? A kdo sakra takový nesmysl vymyslel??

Deska je: Z97X-Gaming 3

Díky!

"Přepěťova ochrana" ma tiez len obmedzene vlastnosti.
Ale aj obycajna blba predlzovacka s vypinacom dokonale chrani nielen PC ale aj vsetky pripojene periferie, ked je vypnuta.

A este poznamka: ked je PC vypnute softverovo, aj tak je funkcna vetva +5V, ale chladenie zdroja je nefunkcne.
Vetrak na zdroji, ale ani vetraky v bedni nefunguju a zdroj na vetvy +5V funguje.
Dobry zdroj by sa stym mal vyporiadat, ale nie kazdy zdroj je "dobry".

V ramci protipoziarnej bezpecnosti (+ burky) nenechavam PC softverovo vypnute (vlastne nevypnute).